Kontakt oss

Arnadal Idrettslag har følgende kontaktmuligheter:

Epost: post@arnadal.no
Telefon: 926 08 921

For besøksadresse og veibeskrivelse se Finn fram.

Post- og fakturaadresse:

Org.nr.: 971 321 105

Vi foretrekker faktura på epost: faktura@arnadal.no

Arnadal Idrettslag
Postboks 50
3107 Sem

Du kan også følge oss på facebook.

Ønsker du å kontakte enkelte personer spesielt, se liste under. I tillegg kan du finne kontaktinformasjon til gruppestyrene og lagene under hver av gruppene i hovedmenyen.

Styret 2016


     
Leder Lina Bringsli 926 08 921 lina.bringsli@gmail.com
Nestleder Marianne M. Sørsdahl 414 85 974 marianne1975@live.no
Regnskapsfører Lisbeth Jacobsen, Visma (betalt)    
Sekretær Kari Revheim 479 04 761 post_kari@hotmail.com
Styremedlem Ole Christian Dalseth 948 94 214 ocd@flaatnes.no
Styremedlem Stine Kvam Borgen 916 20 117 stiborgen@gmail.com
IKT-ansvarlig Lars Harald Hvidsten 977 00 247 lhh@larsharaldhvidsten.no
1. varamedlem Anette Bruun   lavendel1809@gmail.com
2. varamedlem Johannes Aske 907 91 385 j.aske@online.no
Revisor Charlotte Horntvedt Molland 920 17 753 charlotte@midtvestfold.no
Revisor Trond Kristian Bettum 993 67 217 trond@andeburegnskap.no

     

Internkontrollområder

Områdeleder idrettshuset Alexander Baltzrud 909 99 280 baltzrud@yahoo.no
- Husutleier Bjørg Fevang 906 61 508 bjorgfevang@hotmail.com
- Nøkkelansvarlig Ruben Kleppan 971 96 201 golfkleppan@gmail.com
Områdeleder uteområder      
- Ansvarlig klipping Terje Andersen 907 85 026  
- Klipping og merking Marcus Jonsmyr Remme    
Områdeleder ballbinge      
Områdeleder akebakke Svein Erik Bruheim 412 74 728 ebruheim@online.no
Områdeleder lysløype Hans Jørgen Haug 907 33 098 h-j-haug@online.no
Områdeleder 7 km-løype Stian Eilevstjønn 950 62 173 s-eilev@online.no

     

Valgkomite

Leder Gina Gulli Flåtnes 930 52 851 gina@flaatnes.com
Medlem Ingunn Tveitan 990 20 209 ingunntv@gmail.com
Medlem Åsne S. Mørken 978 92 601 asne.morken@signo.no
       

Gruppeledere

Barneidrett      
Fotball Pål Robert Høisæt 907 66 106 pal@bogartstore.no
Arnadal klubben      
Poenglangrenn Heidi R. og Morten Johnsen 958 56 734 heijohn2@broadpark.no

Arnadal IL, Postboks 50, 3107 Sem, epost: post@arnadal.no
Publiseringsløsning levert av eMPATIX