Kontakt oss

Arnadal Idrettslag har følgende kontaktmuligheter:

Epost: post@arnadal.no
Telefon: 906 24 371

For besøksadresse og veibeskrivelse se Finn fram.

Post- og fakturaadresse:

Org.nr.: 971 321 105

Vi foretrekker faktura på epost: faktura@arnadal.no

Arnadal Idrettslag
Postboks 50
3107 Sem

Du kan også følge oss på facebook.

Ønsker du å kontakte enkelte personer spesielt, se liste under. I tillegg kan du finne kontaktinformasjon til gruppestyrene og lagene under hver av gruppene i hovedmenyen.

Styret 2017


     
Leder Thomas Tuft 906 24 371 leder@arnadal.no
Nestleder Jo-Petter Iversen 936 45 950 jo.petter.iversen@gmail.com
Kasserer Marianne M. Sørsdahl 414 85 974  marianne1975@live.no 
Sekretær Kari Revheim 479 04 761 post_kari@hotmail.com
Styremedlem Morten Hellevammen 900 70 929 m-hellevammen@hotmail.com
Styremedlem Sigvald Wetrhus 911 70 490 sigvaldwetrhus@yahoo.no
IKT-ansvarlig Lars Harald Hvidsten 977 00 247 lhh@larsharaldhvidsten.no
1. varamedlem Linda T. Jonstang 990 42 774 ltherese@online.no
2. varamedlem Ruben Kleppan 971 96 201 golfkleppan@gmail.com

     
Revisor Charlotte Horntvedt Molland 920 17 753 charlotte@midtvestfold.no
Revisor Trond Kristian Bettum 993 67 217 trond@andeburegnskap.no

     

Gruppeledere

Barneidrett Charlotte Johannessen 971 89 113 charlotteande@gmail.com
Fotball Pål Robert Høisæt 907 66 106 pal@bogartstore.no
Arnadal klubben      
Poenglangrenn Heidi R. og Morten Johnsen 958 56 734 heijohn2@broadpark.no

     

Valgkomite

Leder Ingunn Tveitan 990 20 209 ingunntv@gmail.com
Medlem Åsne S. Mørken 978 92 601 asne.morken@signo.no
Medlem Mariann Låhne Aase 915 82 294 thrond@online.no
       

Internkontrollområder


     
Idrettshuset
Leder Alexander Baltzrud 909 99 280 baltzrud@yahoo.no
  Thomas Olavessen 916 17 159 thomasolavessen@hotmail.com
- Husutleier Bjørg Fevang 906 61 508 bjorgfevang@hotmail.com
- Nøkkelansvarlig Ruben Kleppan 971 96 201 golfkleppan@gmail.com

     
Uteområdene med sandvolleybane
Leder Frode Dvergsdal 950 88 910 frode.privat@hotmail.com

     
To grassbaner
Ansvarlig klipping Terje Andersen 907 85 026 kariliseandersen@gmail.com
- Klipping og merking Marcus Jonsmyr Remme    

     
Ballbingen med vannkum
Vinter Geir Solberg 990 41 876 stallhg@online.no
Sommer Espen Tuft 920 16 730 espen.tuft75@gmail.com

     
Akebakke med grillplasser
Leder Svein Erik Bruheim 412 74 728 ebruheim@online.no

     
Lysløype
Leder Hans Jørgen Haug 907 33 098 h-j-haug@online.no

     
7,5km løype med snøscooter
Leder Stian Eilevstjønn 950 62 173 s-eilev@online.no

Arnadal IL, Postboks 50, 3107 Sem, epost: post@arnadal.no
Publiseringsløsning levert av eMPATIX