Kontakt oss

Arnadal Idrettslag har følgende kontaktmuligheter:

Epost: post@arnadal.no
Telefon: 906 24 371

For besøksadresse og veibeskrivelse se Finn fram.

Post- og fakturaadresse:

Org.nr.: 971 321 105

Vi foretrekker faktura på epost: faktura@arnadal.no

Arnadal Idrettslag
Postboks 50
3107 Sem

Du kan også følge oss på facebook.

Ønsker du å kontakte enkelte personer spesielt, se liste under. I tillegg kan du finne kontaktinformasjon til gruppestyrene og lagene under hver av gruppene i hovedmenyen.

Styret 2018


     
Leder Thomas Tuft 906 24 371 leder@arnadal.no
Nestleder Lotte Malene Kihle 948 96 123 lklandskap@gmail.com
Sekretær Tonje Bettum Haugan 916 82 983 tbhaugan@gmail.com
Kasserer / regnskapsfører Marianne M. Sørsdahl 414 85 974  kasserer@arnadal.no
Styremedlem Morten Hellevammen 900 70 929 m-hellevammen@hotmail.com
Styremedlem Sigbjørn Aamelfot 957 26 209 sigbjoerna@yahoo.com
Styremedlem Line Brattekværne Wisth 988 74 723 linewisth@hotmail.com
Styremedlem Live Brattekværne 416 83 608 live-gabrielli@hotmail.no
IKT-ansvarlig Lars Harald Hvidsten 977 00 247 lhh@larsharaldhvidsten.no

     

Gruppeledere

Barneidrett Charlotte Johannessen 971 89 113 charlotteande@gmail.com
Fotball Pål Robert Høisæt 907 66 106 pal@bogartstore.no
Poenglangrenn      

     

Revisorer

Revisor Heidi Brattekværne 459 59 509 heidi@fix.as
Revisor Trond Kristian Bettum 993 67 217 trond@andeburegnskap.no

     

Valgkomite

Leder Åsne S. Mørken 978 92 601 asne.morken@signo.no
Medlem Mariann Låhne Aase 915 82 294 thrond@online.no
Medlem Ingun Flåtnes Dalseth 907 20 187 ingun@moderndesign.no
       

Internkontrollområder


     
Idrettshuset
Huset Alexander Baltzrud 909 99 280 baltzrud@yahoo.no
Huset  Thomas Olavessen 916 17 159 thomasolavessen@hotmail.com
Huset Espen Tuft 920 16 730 espen.tuft75@gmail.com
Utleie, vask, nøkler Marianne M. Sørsdahl 414 85 974 kasserer@arnadal.no

     
Uteområdene med sandvolleybane
Leder Arne Kristian Lerstang 454 29 508 ar-k-ler@online.no

     
To grassbaner
Ansvarlig klipping Terje Andersen 907 85 026 kariliseandersen@gmail.com
- Klipping og merking Mina Remme    

     
Ballbingen med vannkum
Leder Geir Solberg 990 41 876 stallhg@online.no

     
Akebakke med grillplasser
Leder Svein Erik Bruheim 412 74 728 ebruheim@online.no

     
Lysløype
Leder Hans Jørgen Haug 907 33 098 h-j-haug@online.no

     
7,5km løype med snøscooter
Leder Stian Eilevstjønn 950 62 173 s-eilev@online.no

Arnadal IL, Postboks 50, 3107 Sem, epost: post@arnadal.no
Publiseringsløsning levert av eMPATIX